Uždaroji akcinė bendrovė

„Ukmergės šiluma"

Orai Ukmergėje

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    d.

 
 

Aktualijos

Apie bendrovę

Informacija

Kainos

Naudinga informacija

Kontaktai

Klausimai - atsakymai

 

.

 

Administracijos darbo laikas

.

Pirmadienis

7:00-16:00

Antradienis

7:00-16:00

Trečiadienis

7:00-16:00

Ketvirtadienis

7:00-16:00

Penktadienis

7:00-15:00

Šeštadienis

---

Sekmadienis

---

Pietų pertrauka

11:00-11:48

   
 

QR kodas

 

Senoji svetainės versija

 

Įmonės aktualijos

2014-10-24

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. lapkričio 1 d.

Už 2014 m. lapkričio mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-10-21

Informacija gyventojams dėl UAB „Miesto energija“ pranešimų

Šiomis dienomis Ukmergės miesto daugiabučių namų gyventojai gavo mokėjimo pranešimus iš UAB „Miesto energija“, kuriuose vėl pateikiama klaidinanti ir melaginga informacija.

Tai, kad policija nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl karšto vandens pardavimo (skaitiklio) mokesčio, nereiškia, kad UAB „Miesto energija“ šį mokestį ima teisėtai, ir kad įmonės vadovo baudžiamos atsakomybės klausimas yra išspręstas. Ikiteisminio tyrimo nutraukimas yra apskųstas, todėl negalima teigti, kad jis nebus vykdomas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija prašo žmonių nepasitikėti jiems brukama informacija ir akcentuoja, kad UAB „Miesto energijos“ reikalaujamas karšto vandens pardavimo (skaitiklio) mokestis yra neteisėtas, kadangi vienintelis šilumos tiekėjas, turintis licenciją tiekti šilumą Ukmergės rajone, yra savivaldybės įmonė „Ukmergės šiluma“.

Savivaldybės administracijos informacija

2014-10-17

Informacija vartotojams

Vadovaujantis Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. spalio 17 d. įsakymu Nr. 13-1519 „Dėl 2014-2015 metų šildymo sezono pradžios“, nuo 2014 m. spalio 21 d. pradedamas 2014-2015 metų šildymo sezonas Ukmergės rajone.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-09-24

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. spalio 1 d.

Už 2014 m. spalio mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-09-12

Gyventojų dėmesiui!

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. rugsėjo mėn. 15 d. iki rugsėjo mėn. 30 d. bus atliekami Šventupės katilinės (Vidiškių sen., Šventupės km., Ukmergės raj.) šilumos įrenginių ir šilumos tinklų einamieji remontai.

Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. 15 d. iki rugsėjo mėn. 30 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-08-22

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. rugsėjo 1 d.

Už 2014 m. rugsėjo mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-08-01

Gyventojų dėmesiui!

UAB „Ukmergės šiluma“ montuoja naują 6,5 MWh galios biokuru kūrenamą katilą katilinėje Nr. 1, esančioje Šviesos g. 17 Ukmergė. Projektas dalinai finansuojamas Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Naujo katilo pajungimui bus remontuojamas esamas dūmtraukis, todėl negalėsime kūrenti esamų dujinių katilų.

Informuojame, kad nuo 2014 m. rugpjūčio mėn. 4 d. iki rugpjūčio mėn. 25 d., dėl atliekamų darbų RK-1 katilinėje Šviesos g. 17, Ukmergėje (Dukstynos mikrorajonas) laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-07-25

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. rugpjūčio 1 d.

Už 2014 m. rugpjūčio mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-07-22

Gyventojų dėmesiui!

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. liepos mėn. 28 d. iki rugpjūčio mėn. 11 d. bus atliekami RK - 2 (Klaipėdos g. 5A), Centrinė miesto dalis, Pramonės mikrorajonas šilumos įrenginių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai.

Nuo 2014 m. liepos mėn. 28 d. iki rugpjūčio mėn. 11 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-06-30

Gyventojų dėmesiui!

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. birželio mėn. 30 d. iki liepos mėn. 14 d. bus atliekami RK - 3 (Vilniaus g. 89C), Linų g. rajonas Pivonijos mikrorajonas šilumos įrenginių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai.

Nuo 2014 m. birželio mėn. 30 d. iki liepos mėn. 14 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-06-27

Dėl klaidinančios UAB „Miesto energija“ informacijos

UAB „Miesto energija“ eilinį kartą rajono spaudoje skelbia klaidinančio pobūdžio informaciją dėl taip vadinamo „skaitiklio mokesčio“ panaikinimo bei žada gyventojams „panaikinti“ šį mokestį tuomet, kai UAB „Ukmergės šiluma“ pateiks aktus ir pažymas, patvirtinančias karšto vandens apskaitos prietaisų pakeitimą butuose.

Informuojame gyventojus, kad UAB „Ukmergės šiluma“ nuolat teikia UAB „Miesto energija“ pakeistų karšto vandens apskaitos prietaisų sąrašus su adresais, todėl papildomų dokumentų pateikimo reikalavimas yra visiškai nepagrįstas ir perteklinis.

Sąskaitų už karšto vandens pardavimą teikti UAB „Miesto energija“ neturi jokio pagrindo ir jokios teisės, nepriklausomai nuo to, kieno nuosavybė yra karšto vandens skaitiklis bute. „Miesto energija“ gyventojams jokių paslaugų neteikia. Bendrovė jau rinko gyventojų parašus, žadėdama „panaikinti“ šį mokestį, tad ko verti tokie bendrovės pažadai, matyti iš ankstesnio jos elgesio.

Manome, kad UAB „Miesto energija“ suskubo platinti tokio pobūdžio skelbimus vien dėl to, kad jos atžvilgiu yra vykdomas ikiteisminis tyrimas.

Gyventojams siūlome neeikvoti nei laiko, nei jėgų ir ignoruoti UAB „Miesto energija“ nepagrįstus prašymus teikti jai vienus ar kitus dokumentus. Jei UAB „ Miesto energija“ prižiūri ir eksploatuoja savo apskaitos prietaisus – kaip tai deklaruoja – visi duomenys apie šiuos prietaisus jai žinomi.

Savivaldybės informacija

2014-06-23

Pranešama apie UAB „Ukmergės šiluma“ ir UAB „Dainavos energetika“ reorganizavimo užbaigimą

Informuojame, kad 2014 m. balandžio 30 d. reorganizavimo sąlygų pagrindu užbaigtas UAB „Ukmergės šiluma“ ir UAB „Dainavos energetika“ reorganizavimas. UAB „Dainavos energetika“ prijungta prie UAB „Ukmergės šiluma“.

UAB „Ukmergės šiluma“ direktorius

2014-06-06

Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ poilsiavietės prie Makio ežero

Pastaruoju metu diskusijų viešojoje erdvėje sukėlė informacija dėl UAB „Ukmergės šiluma“ valdomo turto – poilsiavietės prie Makio ežero. 2012 m. UAB „Ukmergės šiluma“ atgavus buvusį išnuomotą ir naujai sukurtą turtą, bendrovei buvo sugrąžinta ir minėta poilsiavietė.

Per 10-ties metų laikotarpį, kai šią poilsiavietę valdė buvęs nuomininkas, ji buvo apleista, netvarkoma ir neprižiūrima.

Savivaldybės kontroliuojama įmonė UAB „Ukmergės šiluma“ turi ne tik teisę, bet ir pareigą prižiūrėti ir tvarkyti savo turtą, todėl natūralu, kad vienas prasčiausios būklės statinys minimaliomis įmonės lėšomis buvo suremontuotas. Pabrėžiame, kad gyventojams tiekiamos šilumos kainai šie darbai jokios įtakos neturi.

UAB „Ukmergės šiluma“ poilsiautojams paslaugų šiuo metu neteikia, kadangi Ukmergės rajono savivaldybės taryba nėra patvirtinusi kainų už tokių paslaugų teikimą.

Melagingos informacijos skleidimą viešojoje erdvėje vertiname, kaip siekį diskredituoti savivaldybę bei jos įmonę. Į 2014 m. gegužės 29 d. Savivaldybės tarybos posėdžio metu keltus klausimus bus išsamiai atsakyta Ukmergės rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento nustatyta tvarka.

Savivaldybės informacija

2014-05-27

Gyventojų dėmesiui !

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. birželio mėn. 02 d. iki birželio 16 d. bus atliekami RK – 1 (Šviesos g. 17), Dukstynos mikrorajonas  šilumos įrenginių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai.

Nuo 2014 m. birželio mėn. 02 d. iki birželio 16 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-05-21

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. birželio 1 d.

Už 2014 m. birželio mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

Gyventojų dėmesiui !

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. gegužės mėn. 26 d. iki birželio 02 d. bus atliekami ‚,Šilo‘‘ katilinėje Miškų g. 45, Ukmergėje (Antakalnio g., Uosių g. rajonas ) šilumos įrenginių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai.

Nuo 2014 m. gegužės mėn. 26 d. iki birželio 02 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

Pasirašyta sutartis dėl biokuro katilo statybos

UAB „Ukmergės šiluma“ ir AB „Kauno dujotiekio statyba“ 2013 m. gegužės 9 d. pasirašė rangos sutartį dėl projekto "Gamtinių dujų pakeitimas į biokurą, įrengiant iki 6,5 MW galios biokuro katilą katilinėje Šviesos g. 17, centralizuotam šilumos tiekimui Ukmergėje" statybos darbų atlikimas pagal užsakovo techninę specifikaciją ir techninį bei darbo projektus“ įgyvendinimo.

UAB „Ukmergės šiluma“  šio projekto įgyvendinimui yra gavusi 3,3 mln. Lt ES struktūrinę paramą.

Šiuo projektu siekiama sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimą į aplinką, gamtines dujas pakeičiant atsinaujinančiu biokuru. Taip pat siekiama sumažinti šilumos gamybos kainą šilumos vartotojams bei užtikrinti patikimesnį šilumos energijos tiekimą, iš dalies pakeičiant importuojamą iškastinį kurą. 

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

Gyventojų dėmesiui!

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad nuo 2014 m. gegužės mėn. 5 d. iki gegužės 19 d. dienos bus atliekami Šventupės katilinėje (Vidiškių sen., Šventupės km.,Ukmergės raj.) šilumos įrenginių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai.

Nuo 2014 m. gegužės mėn. 5 d. iki gegužės 19 d. dėl katilinės remonto darbų laikinai nebus tiekiamas karštas vanduo ir nešils „gyvatukai“.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-04-24

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. gegužės 1 d.

Už 2014 m. gegužės mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-04-19

Informacija vartotojams

Vadovaujantis Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. 13-556 „Dėl šildymo sezono pabaigos“, nuo 2014 m. balandžio 22 d. baigiamas šildymo sezonas visame Ukmergės rajone.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

2014-03-27

Pranešama apie UAB „Ukmergės šiluma“ ir UAB „Dainavos energetika“ REORGANIZAVIMĄ

Skaityti plačiau...

2014-03-25

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. balandžio 1 d.

Už 2014 m. balandžio mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-02-21

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. kovo 1 d.

Už 2014 m. kovo mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

2014-01-23

Šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2014 m. vasario 1 d.

Už 2014 m. vasario mėn. UAB „Ukmergės šiluma“ patiektą šilumą ir karštą vandenį vartotojams bus taikomos tokios kainos:

Skaityti plačiau...

 
     
 

UAB ,,Ukmergės šiluma" Šviesos g. 17, Ukmergė / Tel. (8 340) 65109

 
 

© 2013 UAB „Ukmergės šiluma“. Visos teisės saugomos.